Wiertło kręte z chwytem walcowym, SuperLine - 5xD - 7,40MM, HSCO - GUHRING (5523)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Wiertło kręte (GU 500 DZ) o średnicy 7,40 mm z chwytem walcowym, umożliwiające zamocowanie go w innych narzędziach np. uchwytach wiertarskich
- Narzędzie ze stali szybkotnącej kobaltowej (HSSCo) wykonane wg DIN 338.
- Kąt wierzchołkowy: 118°
- Wiertło jest prawoskrętne.
- Głębokość wiercenia wynosi 5xD.
- Geometria samocentrująca zapewnia większą stabilność podczas procesu wiercenia i zwiększa komfort wykonywanej pracy.
- Tolerancja: h8
- Podczas wiercenia nie potrzeba dużych sił osiowych i momentów obrotowych.
- Zastosowanie:
- do stali stopowej i nierdzewnej,
- mosiądzu,
- żeliwa szarego, ciągliwego i sferoidalnego
- aluminium i metali nieżelaznych.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| d1 | 7,4 mm |
| l1 | 109 mm |
| l2 | 69 mm |
| Średnica chwytu | 7,4 mm |
Wiertła wg GUHRING - informacje techniczne
Dane techniczne
| Linia śrubowa | prosta |
| Norma | DIN338 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° |
| Typ | walcowo-czołowy |
| Długość całkowita | 109 mm |
| Długość robocza | 69 mm |
| Chwyt | walcowy |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSSCo |
| Średnica robocza | 7,4 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.