Uchwyt wiertarski samozaciskowy B12 | zakres mocowania 1 – 10 mm - DARMET (J0110-P)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt wiertarski z półautomatycznym zaciskaniem szczęk, należy obkręcać korpusem, futerkiem, aby poszerzyć (poluzować) lub zawęzić (ścisnąć) szczęki wewnątrz uchwytu, które zaciskają zamontowane narzędzie, z reguły wiertła.
- Uchwyt mocujemy na trzpieniu ze stożkiem B12.
- Sworzeń na zdjęciach znajduje się poglądowo, należy go dokupić oddzielnie.
- Jeśli dokręcenie szczęk nie jest wystarczające dłonią, należy zastosować specjalny klucz, pod który są wykonane okrągłe otwory.
- Uchwyt wiertarski po stabilnym zamocowaniu w sworzniu można usunąć jedynie za pomocą ściągacza, który wykonujemy na indywidualne zamówienie w naszym dziale produkcyjnym.
- Mały rozmiar emituje znacznie mniejsze wartości bicia niż przy większych odpowiednikach, przy zamocowanym wiertle tej samej długości i średnicy.
- Część chwytna futerka moletowana, aby stabilnie łapać i pokręcać narzędziem, nawet gołą dłonią.
- Otwór pod stożek mocujący został szlifowany dla większej precyzji przyłożenia styku z trzpieniem.
- Narzędzie do stosowania w warsztatach przy urządzeniach takich jak wiertarki kolumnowe, czy tokarki.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres mocowania | 1 - 10 mm |
| Stożek uchwytu | B12 |
| D | 42 mm |
| L | 85 mm |
| Bicie | 0,12 mm |
| Waga | 0,60 kg |
Dane techniczne
| Klasa dokładności | standard |
| Rozmiar stożka wiertarskiego lub gwintu | B12 |
| Zakres mocowania | 1 - 10 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.