Tuleja redukcyjna Morse extra długa MK 1/1 - 250 mm | odmiana twarda - ZM KOLNO (Typ 1764)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Tuleja redukcyjna przedłużająca przeznaczona do narzędzi ze stożkiem Morse’a z płetwą.
- Hartowana całość tulei.
- Szlifowany stożek zewnętrzny i wewnętrzny.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | 1 |
| K1 (Morse) | 1 |
| L | 250 mm |
| A | 188 mm |
| D | 20 mm |
| Kod produktu | 0642 117 645 209 |
Informacje techniczne wg firmy DARMET: chwyt Morse (DIN228)
Dane techniczne
| Typ i rozmiar oprawki | MK1 |
| Rozmiar stożka wewnętrznego | MK1 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.