Kieł tokarski stały MK1 Morse 1 | DG1 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł stały 60° ze stożkiem Morse'a MK1 wykonany z wysokojakościowej stali stopowej.
- Stosowany podczas toczenia w kłach oraz do podpierania długich detali.
- Twardość: HRC 58 - 62.
- Tolerancja: 0,01mm.
- W celu zmniejszenia tarcia między stożkiem kła a detalem obrabianym można zastosować niewielką ilość środka smarującego.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK1 |
| Kąt wierzchołkowy | 60o |
| D | 12,065 mm |
| L | 80 mm |
| Waga | 0,1 kg |
Dane techniczne
| Model | DG |
| Chwyt | Morse MK1 |
| Typ | stały |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.