Trzpień frezarski uniwersalny Morse MK2 - 22 mm | długość 61 mm - ZM KOLNO (Typ 7430)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Trzpień frezarski uniwersalny przeznaczony do mocowania frezów z rowkiem zabierakowym lub wpustowym.
- Materiał: stal stopowa chromowo-manganowa.
- Nawęglane na głębokość 0,7 mm.
- Hartowane i precyzyjnie szlifowane.
- Twardość powierzchni 58 ± 2 HRC.
- Tolerancja kątowa stożka AT3.
- Chwyt na stozek Morse'a MK4.
- Pasuje do frezów nasadzanych o średnicy chwytu 22 mm i głowic frezarskich składanych z otworem 22 mm.
- Do dokręcania i odkręcania śruby krzyżowej służy specjalny klucz krzyżowy (nie wchodzi w skład zestawu).
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| chwyt K (Morse) | MK2 |
| d | 22 mm |
| A | 61 mm |
| l | 19 mm |
| Śruba mocująca | U-0621/0 |
| Zabierak | U-1365/0 |
| Wpust | U-1356/0 |
| Gwint | M10 |
| Kod produktu | 0642 174 302 307 |
Informacje techniczne: chwyt Morse (DIN228)
Dane techniczne
| Gwint głowicy wkręcanej | M10 |
| Średnica trzpienia | 22 mm |
| Rodzaj trzpienia | uniwersalny |
| Typ i rozmiar oprawki | MK2 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.