Frez 8-ostrzowy nasadzany z zabierakiem czołowym DIN 1880-N, HSS - 50MM - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis



Informacje:
- Frez walcowo-czołowy, nasadzany z zabierakiem czołowym wg DIN 138.
- Frez wykonany ze stali szybkotnącej (HSS) wg normy DIN 1880.
- Pasuje do trzpienia frezarskiego o średnicy narzędzia 22 mm.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| d | 50 mm |
| D | 22 mm |
| l | 21 mm |
| L | 36 mm |
| Z (Ilość ostrzy) | 8 |
| Kod produktu | 0641-511-700-020 |
Frezowanie i rozwiercanie - informacje techniczne wg FENES.
Dane techniczne
| Materiał | HSS |
| Średnica freza | 50 mm |
| Średnica chwytu | 22 mm |
| Zastosowanie | ogólnego przeznaczenia |
| Typ obróbki | kształtująca |
| Ilość ostrzy | 8 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.