Trzpień frezarski uniwersalny Morse MK2 - 22 mm - Darmet (DM-234)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Trzpień frezarski uniwersalny do frezów z rowkiem zabierakowym lub rowkiem wpustowym.
- Uchwyt na stożek Morse'a MK2 z wewnętrznym gwintem dociągającym.
- Chwyt stożkowy, czop mocujący i powierzchnie oporowe kołnierza - szlifowane.
- Pasuje do frezów nasadzanych o średnicy chwytu 22 mm i głowic frezarskich składanych z otworem 22 mm.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK2 |
| d | 22 mm |
| L | 139 mm |
| L1 | 46 mm |
| L2 | 19 mm |
| D | 40 mm |
| Gwint | M10 |
| Waga | 0,75 kg |
Informacje techniczne: chwyt Morse (DIN228)
Wyposażenie:
| Trzpień | 1 szt. |
| Wpust | 1 szt. |
| Pierścień zabierakowy | 1 szt. |
| Śruba zaciskająca frez | 1 szt. |
| Klucz specjalny | 1 szt. |
Dane techniczne
| Średnica trzpienia | 22 mm |
| Rodzaj trzpienia | uniwersalny |
| Typ i rozmiar oprawki | MK2 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.