Podstawa obrotowa do imadła ślusarskiego 150 mm 1250 | typ 1282-4 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Konstrukcja żeliwna.
- Obrotnica pasuje do imadła ślusarskiego typ 1250-150.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 4 |
| A | 110 mm |
| D | 134 mm |
| D1 | 230 mm |
| H | 26 mm |
| d | 13 mm |
| Do imadeł | 1250-150 |
| Waga | 1,8 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.