Imadło ślusarskie stałe typ 1250 - 150 mm - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Imadło ślusarskie BISON-BIAL 150 mm wyróżnia wysoka wytrzymałość.
- Korpus wraz ze szczęką ruchomą wykonany z wysokojakościowego żeliwa.
- Wymienne wkładki szczękowe z nacięciami i pryzmą,, hartowane indukcyjnie i szlifowane, nacięty molet gwarantuje pewne i bezpieczne mocowanie.
- Wkładki szczękowe posiadają poziomą i pionową pryzmę.
- Możliwość mocowania rur i prętów dzięki odpowiedniemu kształtowi szczęki ruchomej.
- Do imadła pasuje podstawa obrotowa 1282-4, która nie wchodzi w skład wyposażenia.
- Dokładnie osłonięta przed wiórami i zanieczyszczeniami śruba pociągowa.
- Długi okres eksploatacji.
- Zalecane jako podstawowe wyposażenie: frezarek, wiertarek, strugarek itp.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 150 mm |
| A | 170 mm |
| H | 182 mm |
| L | 380 mm |
| a | 125 mm |
| d | 13 mm |
| h | 75 mm |
| Max. siła mocowania | 3400 daN |
| Waga | 16,2 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.