Podstawa obrotowa do imadła ślusarskiego 63 mm 1250 | typ 1282-1 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Konstrukcja żeliwna
- Pasuje do imadła ślusarskiego 1250-63
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 1 |
| A | 78 mm |
| D | 95 mm |
| D1 | 168 mm |
| H | 19 mm |
| d | 9 mm |
| Do imadeł | 1250-63 |
| Waga | 0,9 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.