Imadło ślusarskie stałe typ 1250 - 63 mm - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Imadło ślusarskie BISON-BIAL 63 mm wyróżnia wysoka wytrzymałość.
- Korpus wraz ze szczęką ruchomą wykonany z wysokojakościowego żeliwa.
- Wymienne wkładki szczękowe z nacięciami, hartowane indukcyjnie i szlifowane, nacięty molet gwarantuje pewne i bezpieczne mocowanie.
- Do imadła pasuje podstawa obrotowa 1282-1, która nie wchodzi w skład wyposażenia.
- Dokładnie osłonięta przed wiórami i zanieczyszczeniami śruba pociągowa.
- Długi okres eksploatacji.
- Zalecane jako podstawowe wyposażenie: frezarek, wiertarek, strugarek itp.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 63 mm |
| A | 120 mm |
| H | 112 mm |
| L | 229 mm |
| a | 63 mm |
| d | 9 mm |
| h | 45 mm |
| Max. siła mocowania | 1200 daN |
| Waga | 4,0 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.