Pogłębiacz stożkowy 90° 3-ostrzowy 8,3 mm z chwytem walcowym | DIN 335-C | HSS-E - 43110083
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Pogłębiacz stożkowy 3-ostrzowy z chwytem walcowym przeznaczony do powiększania otworów.
- Pogłębiacz przeznaczony jest do obróbki pod kątem 90° .
- Wykonany ze stali szybkotnącej z dodatkiem kobaltu (HSS-E), który zwiększa twardość narzędzia.
- Narzędzie wykonano wg. normy DIN 335-C.
- Maksymalna średnica otrzymanego otworu to 8,3 mm.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 8,3 mm |
| D1 | 2 mm |
| d | 6 mm |
| L | 50 mm |
| Ilość ostrzy | 3 |
| Kod produktu | 43110083 |
Dane techniczne
| Liczba ostrzy | 3 |
| Norma | DIN335 |
| Kąt wierzchołkowy | 90° |
| Typ | stożkowy |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS-E |
| Średnica robocza | 8,3 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.