Płytka do toczenia SNMG 120412 MG DS5236 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka tokarska SNMG 120412 wykonana z węglika spiekanego DS5236.
- Do obróbki średniodokładnej stali
- W płytce o geometrii ujemnej zastosowano łamacz wióra MG.
- Kształt płytki kwadratowy.
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | SNMG 120408 MG DS5236 |
| L | 12,7 mm |
| I.C | 12,7 mm |
| S | 4,76 mm |
| d | 5,16 mm |
| r | 1,2 mm |
| Kąt nachylenia płytki | 0° |
Parametry skrawania:
| Materiał | Vc (m/min) | fz (mm-1) | ap (mm) | |
|---|---|---|---|---|
| P | stal | 320 (280-440) | 0,3 (0,2-0,6) | 3,0 (1,0-4,0) |
Płytka SNMG1204 pasuje do noży tokarskich:
| MSBNR/L | 2020K12 |
| MSBNR/L | 2525M12 |
| MSBNR/L | 3225P12 |
| MSRNR/L | 2020K12 |
| MSRNR/L | 2525M12 |
| MSRNR/L | 3225P12 |
| MSKNR/L | 2020K12 |
| MSKNR/L | 2525M12 |
| MSKNR/L | 3225P12 |
| MSDNN | 2020K12 |
| MSDNN | 2525M12 |
| MSDNN | 3225P12 |
| MSSNR/L | 2020K12 |
| MSSNR/L | 2525M12 |
| MSSNR/L | 3225P12 |
| MSSNR/L | 3232P12 |
| PSBNR/L | 2020K12 |
| PSBNR/L | 2525M12 |
| PSBNR/L | 3225P12 |
| PSBNR/L | 3232P12 |
| PSDNN | 2020K12 |
| PSDNN | 2525M12 |
| PSDNN | 3232P12 |
| PSKNR/L | 2020K12 |
| PSKNR/L | 2525M12 |
| PSKNR/L | 3232P12 |
| PSSNR/L | 2020K12 |
| PSSNR/L | 2525M12 |
| PSSNR/L | 3232P12 |
| DSBNR/L | 2020K15 |
| DSBNR/L | 2525M15 |
| DSBNR/L | 3232P15 |
| DSDNN | 2020K12 |
| DSDNN | 2525M12 |
| DSDNN | 3232P12 |
| DSSNR/L | 2020K12 |
| DSSNR/L | 2525M12 |
| DSSNR/L | 3232P12 |
| DSKNR/L | 2020K12 |
| DSKNR/L | 2525M12 |
| DSKNR/L | 3232P12 |
| MSKNR/L | S20Q |
| MSKNR/L | S25R |
| MSKNR/L | S32S |
| MSKNR/L | S40T |
| PSKNR/L | S25R |
| PSKNR/L | S32S |
| PSKNR/L | S40T |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 12 |
| Grubość płytki | 04 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 1,2 mm |
| Typ | SNMG |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.