Nóż tokarski składany | PSDNN 3232 P12 - DARMET | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- Stosowany przy obróbce zgrubnej
- System mocowania płytek: P, czyli nakładanie płytki podporowej i skrawającej z otworami cylindrycznymi na kołek i dociskanie ich do wewnętrznej ściany gniazda
- Typ mocowanej płytki: SNMG1204..
- Kąt przystawienia oprawki: 45°
- Zastosowane akcesoria:
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | PSDNN 3232 P12 |
| a | 32 mm |
| b | 32 mm |
| L | 170 mm |
| e | 30 mm |
| s | 16 mm |
| h | 28 mm |
| Płytka |
Noże do toczenia zewnętrznego DARMET - Informacje techniczne









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.