Frez 4-ostrzowy ogólnego przeznaczenia, krótki DIN6527-K, VHM AlTiN - 20MM - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Właściwości i zastosowanie:
- Frez 20 mm krótki ogólnego przeznaczenia.
- Narzędzie pełnowęglikowe (VHM) wykonane wg normy DIN 6527.
- Powłoka AlTiN.
- Chwyt walcowy gładki wg DIN 6535-HA.
- Kąt pochylenia linii śrubowej rowków wiórowych (λ) = 30º.
- Zastosowanie: stale niestopowe i stopowe, żeliwo szare, sferoidalne i ciągliwe.
- Wyprodukowano w Polsce.
Operacje:

Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 20 mm |
| d | 20 mm |
| L | 92 mm |
| l | 26 mm |
| Z (Ilość ostrzy) | 4 |
| Kod produktu | 03-210-20-42 |
Dane techniczne
| Średnica freza | 20 mm |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Typ obróbki | kształtująca |
| Chwyt | 20 mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Powłoka | AlTiN |
| Materiał wykonania | VHM |
| Długość robocza | 26 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.