Ostrzałka do ostrzenia do wierteł, frezów, noży tokarskich - DARMET (DM-2770)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Ostrzarka z głównym przeznaczeniem do ostrzenia frezów, noży tokarskich i wierteł dwupiórowych.
- Stosowanie odpowiedniej ściernicy umożliwi szlifowanie narzędzi z HSS i węglika.
- Specjalne zastosowanie przy ostrzeniu i wyrabianiu frezów grawerskich.
- Ostrzałka jest prosta w obsłudze, a zarazem bardzo wydajna.
- Obsługa przyrządu jest prosta i łatwa.
- Kompatybilne koszyczki do chwytu ostrzałki są pod mocowanie 5C.
- Niezbędne urządzenie każdego warsztatowca.
- Dodatkowo w zestawie dołączamy ściernicę garnkową.
- W ofercie posiadamy zamienniki tarczy ściernej.
- Wyposażenie dodatkowe:
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica ściernicy | 100 mm |
| Głębokość ściernicy | 50 mm |
| Średnica otworu ściernicy | 20 mm |
| Prędkość obrotowa wrzeciona | 5200 obr/min |
| Typ i zakres tulei mocujących | 5C: 1 - 28 mm |
| Zakres szlifowanego stożka | 0o - 180o |
| Zakres ujemnego kąta ostrzenia | 0o - 52o |
| Moc silnika | 0,25 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 450 x 350 x 340 mm |
| Waga | 50 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
| Kilka stopni swobody pozwala dowolnie skonfigurować orientację przystawki w przestrzeni. | Możliwość zamocowania diamentu do obciągania ściernic. | Pokrętło do dokładnej regulacji zbliżenia tarczy ściernej do ostrzonego narzędzia. |
![]() |
![]() |
| W ostrzałce DM 2770 stosuje się tulejki zaciskowe 5C. | Podziałka na tarczy ustalającej do pozycjonowania tulejki 5C ma dokładność 2°. |














Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.