Frez 4-ostrzowy kulisty R5 pełnowęglikowy , długi DIN6527-L , VHM AlTiN - 10 mm DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Właściwości i zastosowanie:
- Frez kulisty 10 mm (promień R5) długi ogólnego przeznaczenia.
- Narzędzie pełnowęglikowe (VHM) wykonane wg normy DIN 6527.
- Powłoka AlTiN.
- Chwyt walcowy gładki wg DIN 6535-HA.
- Kąt pochylenia linii śrubowej rowków wiórowych (λ) = 30º.
- Zastosowanie: stale niestopowe i stopowe, żeliwo szare, sferoidalne i ciągliwe.
- Wyprodukowano w Polsce.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 10 mm |
| d | 10 mm |
| L | 72 mm |
| l | 19 mm |
| Z (Ilość ostrzy) | 4 |
| Kod produktu | 03-220-10-42-R |
Dane techniczne
| Średnica freza | 10 mm |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Typ obróbki | kształtująca |
| Chwyt | 10 mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Powłoka | AlTiN |
| Materiał wykonania | VHM |
| Długość robocza | 19 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.