Imadło maszynowe pochylne kołyskowe | typ 6530-160 mm - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Imadło uchylne pozwala uzyskać kąt nachylenia do 90 ° od pozycji poziomej.
- Obrotowa podstawa 360° z krawędzią styku z podłożem i podziałką.
- Imadła kołyskowe 6530 cechują się lekką konstrukcją żeliwną.
- Możliwość stosowania zamiennych wkładek szczękowych:
- Korpus ochrania śrubę pociągową przed wiórami i zanieczyszczeniami.
- Blokada ustawionego kąta pochylenia.
- Obrotowa podstawa z podziałką 360°.
- Wyjmowane rowkowane wkładki szczęk są hartowane i szlifowane.
- Imadło przeznaczone do frezowania, strugania i wiercenia pod dwoma kątami ustawienia.
- Wyposażenie: korba, wpusty ustalające.
- Sprawdź zamiennik imadło FQU160 firmy Darmet.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 160 mm |
| A | 212 mm |
| H | 200 mm |
| L | 450 mm |
| L1 | 208 mm |
| a | 125 mm |
| h | 50 mm |
| k | 18 mm |
| Max. siła mocowania | 4500 daN |
| Waga | 34,2 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.