Imadło uchylne obrotowe kołyskowe maszynowe 2-osiowe 160x125 mm FQU DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Wykonanie z wysokojakościowego żeliwa sprawia, że urządzenie jest lżejsze i łatwiejsze w pozycjonowaniu.
- Materiał konstrukcji odporny jest na uderzenia (nie powstają wgniotki), a także na czynniki chemiczne powierzchni (korozja, itp.).
- Najważniejszym atutem imadła jest jego praca w dwóch osiach Y (360°) oraz Z (90°).
- Podstawa obrotowa jest demontowalna, a jej podziałka to 1°.
- Prawidłowy montaż urządzenia na stole obróbczym zapewnia uniwersalny zestaw elementów mocujących.
- Tylko odpowiednia obróbka wymiennych wkładek szczękowych pozwala uzyskać parametry dokładności podane w dokumentacji technicznej.
- Półwyroby, które zamierzamy umocować powyżej korpusu należy osadzić na podkładkach równoległych przybliżonych długością do szerokości wkładek szczękowych.
- Proste rozwiązania konstrukcyjne umożliwiają pracę maszyny podczas lekkich prac na szlifierkach, frezarkach, czy wiertarkach.
- System kołyskowy posiada ograniczniki, które uniemożliwiają wypadnięcie podstawy z prowadnic.
- W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do prawidłowej pracy i montażu.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 160 mm |
| amax | 125 mm |
| h | 50 mm |
| H | 195 mm |
| A | 244 mm |
| L | 420 mm |
| D | 18 mm |
| Siła mocowania | 3000 daN |
| Waga | 41 kg |
Jakie kamienie powinienem dobrać do mojego imadła?
Dane techniczne
| Model | FQU |
| Szerokość szczęki | 160 mm |
| Typ | uchylne |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.