Zderzak 200 mm do imadeł FPZ200 DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje techniczne:
- Zderzak do imadła typu FPZ200.
- Zderzak (ogranicznik) stosowany do łatwego pozycjonowania elementu w imadle.
- Montowany do powierzchni bocznej szczęki stałej.
- Łatwe zamocowanie zderzaka dzięki gwintowanemu otworowi, umieszczonemu w korpusie imadła.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| H | 20 mm |
| L | 200 mm |
| A | 50 mm |
| M | M12 mm |
| L1 | 19 mm |
| L2 | 85 mm |
| b | 13 mm |
| Waga | 0,05 kg |
Dane techniczne
| Akcesoria do imadeł | Zderzak |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.