Wpusty (kamienie) ustalające, typ WU 12/16 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Wpusty ustalające do imadeł maszynowych.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 12/16 |
| A | 12 mm |
| B | 16 mm |
| L | 20 mm |
| H | 12 mm |
| h | 3,5 mm |
| h1 | 5,7 mm |
| D | 8,9 mm |
| d | 5,5 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.