Wpust (kamień) ustalający, typ WU 18/16 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Wpust ustalający do imadeł maszynowych.
- Cena za 1 sztukę.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 18/16 |
| A | 18 mm |
| B | 16 mm |
| L | 25 mm |
| H | 12 mm |
| h | 4,5 mm |
| h1 | 6,8 mm |
| D | 10,4 mm |
| d | 6,6 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.