Wiertło SDS 4 PLUS do betonu 4 mm - 110/50 - FESTA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Profesjonalne wiertło udarowe do betonu SDS 4 PLUS do elektronarzędzi z uchwytem SDS+.
- Końcówka wiertła wykonana z węglika spiekanego.
- Ułatwione centrowanie w materiale.
- Średnica wiertła: 4,00 mm.
- Podwójna spirala tnąca.
- Długa żywotność.
- Zredukowane wibracje.
- Łatwiejsze usuwanie materiału z wierconego otworu.
- Do wykonywania otworów w następujących materiałach:
- beton,
- mur,
- cegła,
- kamień.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| d | 4 mm |
| L1 | 110 mm |
| L2 | 50 mm |
| uchwyt | SDS+ |
| kod produktu | 326068 |
Dane techniczne
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Długość robocza | 50 mm |
| Chwyt | SDS+ |
| Średnica robocza | 4,0 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.