Wiertło kręte z chwytem walcowym, SuperLine - 5xD - 7,00MM, HSCO - GUHRING (5523)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Wiertło kręte do metalu o średnicy 7 mm (GU 500 DZ).
- Narzędzie ze stali szybkotnącej kobaltowej (HSSCo) wykonane wg normy DIN 338.
- Kąt wierzchołkowy: 118°.
- Ostrze wiertła: prawoskrętne.
- Głębokość wiercenia 5xD
- Zastosowana geometria centrująca zwiększa stabilność podczas procesu wiercenia i komfort pracy.
- Tolerancja: h8
- Wiertło z chwytem walcowym umożliwia zamocowanie go w różnych narzędziach takich jak np. uchwytach wiertarskich.
- Wiertło nie wymaga podczas pracy wykorzystania dużych sił osiowych i momentów obrotowych
- Zastosowanie:
- do stali stopowej, nierdzewnej
- mosiądzu
- żeliwa szarego, sferoidalnego i ciągliwego
- aluminium i innych metali nieżelaznych.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| d1 | 7 mm |
| l1 | 109 mm |
| l2 | 69 mm |
| Średnica chwytu | 7 mm |
Wiertła wg GUHRING - informacje techniczne
Dane techniczne
| Norma | DIN338 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° |
| Typ | stożkowy |
| Długość całkowita | 109 mm |
| Długość robocza | 69 mm |
| Chwyt | walcowy |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSSCo |
| Średnica robocza | 7,0 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.