Uchwyt tokarski z niezależnym nastawieniem szczęk, żeliwny, 4 - szczękowy: 250 MM - BISON BIAL (4304-250)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt z niezależnym nastawieniem szczęk
- Każdą ze szczęk dokręcamy osobno za pomocą klucza kwadratowego 11x11 mm
- Szczęki jednolite twarde odwracalne uniwersalne
- Cztery rowki teowe o szerokości 14 mm, w których zastosować można nakrętki teowe RLV lub inne akcesoria mocujące
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 250 mm |
| B | 85 mm |
| C | 7 mm |
| D | 150 mm |
| E | 65 mm |
| F | 104,8 mm |
| Q | 4 |
| G | M12 mm |
| J | 40,3 mm |
| Waga | 25 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki jednolite odwracalne
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | jednolite |
| Ilość szczęk | 4 |
| Typ | z niezależnym nastawieniem szczęk / kombinowane |
| Rozmiar | 250 mm |
| Korpus | żeliwny |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.