Uchwyt tokarski z niezależnym nastawieniem szczęk, żeliwny, 4 - szczękowy: 200 MM - BISON BIAL (4304-200)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt z niezależnym nastawieniem szczęk
- Szczęki jednolite twarde odwracalne
- Uchwyty o wielkości 250 mm i powyżej posiadają rowki teowe
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 200 mm |
| B | 80 mm |
| C | 5,0 mm |
| DH7 | 110,0 mm |
| E | 50 mm |
| F | 82,6 mm |
| Q | 4 |
| G | M10 mm |
| J | 40,3 mm |
| Waga | 14,0 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki jednolite odwracalne
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | jednolite |
| Ilość szczęk | 4 |
| Typ | z niezależnym nastawieniem szczęk / kombinowane |
| Rozmiar | 200 mm |
| Korpus | żeliwny |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.