Uchwyt tokarski z niezależnym nastawieniem szczęk, stalowy, 4 - szczękowy: 125 MM - BISON BIAL (4306-125)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt z niezależnym nastawieniem szczęk
- Szczęki jednolite twarde odwracalne
- Uchwyty o wielkości 250 mm i powyżej posiadają rowki teowe
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 130 mm |
| B | 43 mm |
| C | 2,5 mm |
| DH7 | 69,80 mm |
| E | 26 mm |
| F | 54 mm |
| Q | 4 |
| G | M8 mm |
| J | 20,0 mm |
| Waga | 4,8 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki jednolite odwracalne
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | jednolite |
| Ilość szczęk | 4 |
| Typ | z niezależnym nastawieniem szczęk / kombinowane |
| Rozmiar | 125 mm |
| Korpus | stalowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.