Uchwyt tokarski 100 mm z mocowaniem 5C | 3 - szczękowy - DARMET DM-376
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt wykonany z żeliwa
- Montowany w urządzeniach z wrzecionem przystosowanym do mocowania tulejek typu 5C
- W zestawie 1 komplet szczęk jednolitych zewnętrznych, 1 komplet szczęk jednolitych wewnętrznych oraz klucz do mocowania
- Stosowany przy pracach tokarskich z niewielkimi prędkościami obrotowymi
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 100 mm |
| A | 74 mm |
| B | 69 mm |
| L | 159 mm |
| G | 1,242” x 20 |
| d | 31,75 mm |
| Waga | 5 kg |
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | jednolite |
| Ilość szczęk | 3 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 100 mm |
| Korpus | żeliwny |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.