Uchwyt tokarski Wescott, samocentrujący spiralny z niezależnym nastawieniem szczęk, stalowy, 4 - szczękowy: 200 MM (DIN 6350) - BISON BIAL (4805-200)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt Wescott łączy cechy użytkowe uchwytu samocentrującego i z niezależnym nastawieniem szczęk
- Mocowanie DIN 6350
- Po ustawieniu żądanego ustawienia szczęk dla pierwszej sztuki, mechanizm samocentrujący zapewnia powtarzalność mocowania dla pozostałych obrabianych sztuk w serii
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 200 mm |
| B | 96 mm |
| C | 5,5 mm |
| DH6 | 160 mm |
| E | 55 mm |
| F | 176 mm |
| Q | 6 |
| G | 6xM10 mm |
| H | 127 mm |
| Waga | 18,5 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki jednolite odwracalne
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | jednolite |
| Ilość szczęk | 4 |
| Typ | z niezależnym nastawieniem szczęk / kombinowane |
| Rozmiar | 200 mm |
| Korpus | stalowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.