Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny, żeliwny, 4 - szczękowy: 400 MM (DIN 55026) - BISON BIAL (3614-400-11A1 DIN)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt samocentrujący 4-szczękowy przeznaczony do mocowania na tokarkach, stołach obrotowych, frezarkach
- Mocowanie DIN 55026
- Szlifowane powierzchnie robocze zapewniają dłuższy okres eksploatacji z zachowaniem dokładności i powtarzalności
- Mocowane bezpośrednio na obrabiarkę do końcówki wrzeciona typu "A"
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 400 mm |
| St. 1:4 | 11 |
| B | 128,5 mm |
| B1 | 137,3 mm |
| D | 196,883 mm |
| E | 130,0 mm |
| F | - |
| F1 | 165,1 mm |
| G | - |
| G1 | 4xM20 |
| J | 55 mm |
| L | 67,0 mm |
| Waga | 92 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki jednolite twarde zewnętrzne
- szczęki jednolite twarde wewnętrzne
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | jednolite |
| Ilość szczęk | 4 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 400 mm |
| Korpus | żeliwny |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.