Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny, żeliwny, 4 - szczękowy: 200 MM (DIN 55029) - BISON BIAL (3645-200-3)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt samocentrujący 4-szczękowy przeznaczony do mocowania na tokarkach, stołach obrotowych, frezarkach
- Mocowanie DIN 55029
- Szlifowane powierzchnie robocze zapewniają dłuższy okres eksploatacji z zachowaniem dokładności i powtarzalności
- Mocowane bezpośrednio na obrabiarkę do końcówki wrzeciona typu CAMLOCK
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 200 mm |
| St. 1:4 |
3 mm |
| B | 91 mm |
| B1 | 95,8 mm |
| E | 51,5 mm |
| F | 70,6 mm |
| Q | 3 |
| L | 45 mm |
| Waga | 19 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki górne twarde
- szczęki podstawowe
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | dzielone |
| Ilość szczęk | 4 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 200 mm |
| Korpus | żeliwny |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.