Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny, żeliwny, 4 - szczękowy: 160 MM (DIN 6350) - BISON BIAL (3675-160)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt samocentrujący 4-szczękowy przeznaczony do mocowania na tokarkach, stołach obrotowych, frezarkach
- Mocowanie DIN 6350
- Szlifowane powierzchnie robocze zapewniają dłuższy okres eksploatacji z zachowaniem dokładności i powtarzalności
- Uniwersalny sposób mocowania: mogą być montowane na wrzecionie obrabiarki przy pomocy tarczy zabierakowej zarówno od tyłu jak i od przodu uchwytu
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 160 mm |
| B | 64,5 mm |
| B1 | 69,3 mm |
| C | 4 mm |
| DH7 | 125 mm |
| E | 42 mm |
| F | 140 mm |
| Q | 6 |
| G | M10 mm |
| L | 43 mm |
| P | M10 mm |
| Waga | 10 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki górne twarde
- szczęki podstawowe
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | dzielone |
| Ilość szczęk | 4 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 160 mm |
| Korpus | żeliwny |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.