Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny, żeliwny, 3 - szczękowy: 80MM (DIN 6350) - BISON BIAL (3204-80)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uniwersalny uchwyt samocentrujący 3-szczękowy przeznaczony do mocowania na tokarkach, stołach obrotowych, frezarkach
- Mocowanie płaskie DIN 6350
- Korpus wykonany z żeliwa wysokiej jakości
- Szlifowane powierzchnie robocze zapewniają dłuższy okres eksploatacji z zachowaniem dokładności i powtarzalności
- Montowane na wrzecionie obrabiarki przy pomocy tarczy zabierakowej na tylnej części uchwytu
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 80 mm |
| B | 44 mm |
| B1 | - |
| C | 3 mm |
| DH7 | 56 mm |
| E | 16 mm |
| F | 67 mm |
| G | 3 x M6 |
| J | 13 mm |
| L | - |
| Waga | 1,5 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki jednolite zewnętrzne
- szczęki jednolite wewnętrzne
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | jednolite |
| Ilość szczęk | 3 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 80 mm |
| Korpus | żeliwny |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.