Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny, żeliwny, 3 - szczękowy: 200 MM (DIN 6350) - BISON BIAL (3205-200)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt samocentrujący 3-szczękowy przeznaczony do mocowania na tokarkach, stołach obrotowych, frezarkach
- Mocowanie DIN 6350
- Hartowane i szlifowane powierzchnie robocze zapewniają dłuższy okres eksploatacji z zachowaniem dokładności i powtarzalności
- Montowane na wrzecionie obrabiarki przy pomocy tarczy zabierakowej na tylnej części uchwytu
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 200 mm |
| B | 75 mm |
| B1 | 79,8 mm |
| C | 4 mm |
| DH7 | 160 mm |
| E | 55 mm |
| F | 176 mm |
| Q | 6 |
| G | M10 mm |
| L | 45 mm |
| Waga | 17,5 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki górne twarde
- szczęki podstawowe
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | dzielone |
| Ilość szczęk | 3 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 200 mm |
| Korpus | żeliwny |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.