Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny, stalowy, 4 - szczękowy: 630 MM (DIN 6350) - BISON BIAL (3774-630)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacja:
- Uchwyt samocentrujący 4-szczękowy przeznaczony do mocowania na tokarkach, stołach obrotowych, frezarkach
- Mocowanie DIN 6350
- Hartowane i szlifowane powierzchnie robocze zapewniają dłuższy okres eksploatacji z zachowaniem dokładności i powtarzalności
- Wyważona tarcza spiralna oraz cały uchwyt pozwalają na stosowanie wyższych prędkości obrotowych podczas obróbki bez wystąpienia dużych drgań
- Uniwersalny sposób mocowania: mogą być montowane na wrzecionie obrabiarki przy pomocy tarczy zabierakowej zarówno od tyłu jak i od przodu uchwytu
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 630 mm |
| B | 129 mm |
| C | 7 mm |
| DH7 | 545 mm |
| E | 252 mm |
| F | 586 mm |
| Q | 6 |
| G | M16 mm |
| J | 70 mm |
| P | 6xM16 mm |
| Waga | 250 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki jednolite twarde zewnętrzne
- szczęki jednolite twarde wewnętrzne
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | jednolite |
| Ilość szczęk | 4 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 630 mm |
| Korpus | stalowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.