Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny, stalowy, 4 - szczękowy: 500 MM (DIN 55029) - BISON BIAL (3745-500-8)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt samocentrujący 4-szczękowy przeznaczony do mocowania na tokarkach, stołach obrotowych, frezarkach
- Mocowanie DIN 55029
- Hartowane i szlifowane powierzchnie robocze zapewniają dłuższy okres eksploatacji z zachowaniem dokładności i powtarzalności
- Wyważona tarcza spiralna oraz cały uchwyt pozwalają na stosowanie wyższych prędkości obrotowych podczas obróbki bez wystąpienia dużych drgań
- Mocowane bezpośrednio na obrabiarkę do końcówki wrzeciona typu CAMLOCK
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 500 mm |
| St. 1:4 | 8 mm |
| B | 119 mm |
| B1 | 129,8 mm |
| E | 136 mm |
| F | 171,4 mm |
| Q | 6 |
| J | 79 mm |
| Waga | 150 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki górne twarde
- szczęki podstawowe
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | dzielone |
| Ilość szczęk | 4 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 500 mm |
| Korpus | stalowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.