Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny, stalowy, 4 - szczękowy: 160 MM (DIN 55027) - BISON BIAL (3735-160-4-S)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt samocentrujący 4-szczękowy przeznaczony do mocowania na tokarkach, stołach obrotowych, frezarkach
- Mocowanie DIN 55027
- Hartowane i szlifowane powierzchnie robocze zapewniają dłuższy okres eksploatacji z zachowaniem dokładności i powtarzalności
- Wyważona tarcza spiralna oraz cały uchwyt pozwalają na stosowanie wyższych prędkości obrotowych podczas obróbki bez wystąpienia dużych drgań
- Mocowane bezpośrednio na obrabiarkę do końcówki wrzeciona typu bagnetowego
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 160 mm |
| St. 1:4 | 4 mm |
| B | 68 mm |
| B1 | 72,8 mm |
| E | 42 mm |
| F | 85 mm |
| Q | 3 |
| L | 43 mm |
| Waga | 9 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki górne twarde
- szczęki podstawowe
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | dzielone |
| Ilość szczęk | 4 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 160 mm |
| Korpus | stalowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.