Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny, stalowy, 3 - szczękowy: 400 MM (DIN 55027) - BISON BIAL (3535-400-11)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt samocentrujący 3-szczękowy przeznaczony do mocowania na tokarkach, stołach obrotowych, frezarkach
- Mocowanie DIN 55027
- Hartowane i szlifowane powierzchnie robocze zapewniają dłuższy okres eksploatacji z zachowaniem dokładności i powtarzalności
- Wyważona tarcza spiralna oraz cały uchwyt pozwalają na stosowanie wyższych prędkości obrotowych podczas obróbki bez wystąpienia dużych drgań
- Mocowane bezpośrednio na obrabiarkę do końcówki wrzeciona typu bagnetowego
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 400 mm |
| St. 1:4 | 11 |
| B | 108 mm |
| B1 | 116,8 mm |
| D | 196,883 mm |
| E | 136 mm |
| F | 235 mm |
| Śruby | 6 |
| J | 55 mm |
| L | 67 mm |
| Waga | 101 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki górne twarde
- szczęki podstawowe
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | dzielone |
| Ilość szczęk | 3 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 400 mm |
| Korpus | stalowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.