Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny, stalowy, 3 - szczękowy: 400 MM (DIN 55026), premium - BISON BIAL (3514-400-8A2-P)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt samocentrujący 3-szczękowy przeznaczony do mocowania na tokarkach, stołach obrotowych, frezarkach
- Mocowanie DIN 55026
- Uchwyty BISON PREMIUM o zwiększonej dokładności mocowania są przeznaczone do bardzo dokładnej obróbki - zaprojektowane specjalnie dla wymagających klientów
- Stalowy korpus zapewnia dłuższy okres użytkowania, większą sztywność i odporność uchwytu na zużycie
- Hartowane i szlifowane powierzchnie robocze zapewniają dłuższy okres eksploatacji z zachowaniem dokładności i powtarzalności
- Montowane bezpośrednio na obrabiarkę do końcówki wrzeciona typu "A"
- Wyważona tarcza spiralna oraz cały uchwyt pozwalają na stosowanie wyższych prędkości obrotowych podczas obróbki bez wystąpienia dużych drgań
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 400 mm |
| St. 1:4 | 8 |
| B | 108 mm |
| B1 |
116,8 mm |
| D | 139,731 mm |
| E | 136 mm |
| F | 171,4 mm |
| F1 | - |
| G | 6 x M16 |
| G1 | - |
| J | 55 mm |
| L | 67 mm |
| Waga | 92 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki jednolite twarde zewnętrzne
- szczęki jednolite twarde wewnętrzne
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | jednolite |
| Ilość szczęk | 3 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 400 mm |
| Korpus | stalowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.