Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny, stalowy, 3 - szczękowy: 400 MM (DIN 55026) - BISON BIAL (3514-400-11A1 DIN)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt samocentrujący 3-szczękowy przeznaczony do mocowania na tokarkach, stołach obrotowych, frezarkach
- Mocowanie DIN 55026
- Hartowane i szlifowane powierzchnie robocze zapewniają dłuższy okres eksploatacji z zachowaniem dokładności i powtarzalności
- Wyważona tarcza spiralna oraz cały uchwyt pozwalają na stosowanie wyższych prędkości obrotowych podczas obróbki bez wystąpienia dużych drgań
- Mocowane bezpośrednio na obrabiarkę do końcówki wrzeciona typu "A"
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 400 mm |
| St. 1:4 | 11 mm |
| B | 108,0 mm |
| E | 103,0 mm |
| F1 | 165,1 mm |
| G1 | M20 mm |
| F | - |
| Q | 6 |
| G | - |
| J | 55 mm |
| Waga | 92,0 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki jednolite twarde zewnętrzne
- szczęki jednolite twarde wewnętrzne
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | jednolite |
| Ilość szczęk | 3 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 400 mm |
| Korpus | stalowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.