Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny, stalowy, 3 - szczękowy: 315 MM (DIN 6350), premium - BISON BIAL (3505-315-P)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt samocentrujący 3-szczękowy przeznaczony do mocowania na tokarkach, stołach obrotowych, frezarkach
- Mocowanie płaskie DIN 6350
- Uchwyty BISON PREMIUM o zwiększonej dokładności mocowania są przeznaczone do bardzo dokładnej obróbki - zaprojektowane specjalnie dla wymagających klientów
- Stalowy korpus zapewnia dłuższy okres użytkowania, większą sztywność i odporność uchwytu na zużycie
- Hartowane i szlifowane powierzchnie robocze zapewniają dłuższy okres eksploatacji z zachowaniem dokładności i powtarzalności
- Montowane na wrzecionie obrabiarki przy pomocy tarczy zabierakowej na tylnej części uchwytu
- Wyważona tarcza spiralna oraz cały uchwyt pozwalają na stosowanie wyższych prędkości obrotowych podczas obróbki bez wystąpienia dużych drgań
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 315 mm |
| B | 96,2 mm |
| B1 | 101,3 mm |
| C | 5 mm |
| DH7 | 260 mm |
| E | 103 mm |
| F | 286 mm |
| Q | 6 |
| G | M16 mm |
| L | 57 mm |
| Waga | 50,0 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki górne twarde
- szczęki podstawowe
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | dzielone |
| Ilość szczęk | 3 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 315 mm |
| Korpus | stalowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.