Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny, stalowy, 3 - szczękowy: 250 MM (DIN 55027) - BISON BIAL (3534-250-6)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt samocentrujący 3-szczękowy przeznaczony do mocowania na tokarkach, stołach obrotowych, frezarkach
- Mocowanie DIN 55027
- Hartowane i szlifowane powierzchnie robocze zapewniają dłuższy okres eksploatacji z zachowaniem dokładności i powtarzalności
- Wyważona tarcza spiralna oraz cały uchwyt pozwalają na stosowanie wyższych prędkości obrotowych podczas obróbki bez wystąpienia dużych drgań
- Mocowane bezpośrednio na obrabiarkę do końcówki wrzeciona typu bagnetowego
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 250 mm |
| St. 1:4 | 6 |
| B | 89 mm |
| B1 | 92,8 mm |
| D | 106,385 mm |
| E | 76 mm |
| F | 133,4 mm |
| Śruby | 4 |
| J | 34 mm |
| L | 53 mm |
| Waga | 32 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki jednolite twarde zewnętrzne
- szczęki jednolite twarde wewnętrzne
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | jednolite |
| Ilość szczęk | 3 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 250 mm |
| Korpus | stalowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.