Uchwyt tokarski samocentrujący spiralny, stalowy, 3 - szczękowy: 200 MM (DIN 55029), premium - BISON BIAL (3544-200-5-P)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt samocentrujący 3-szczękowy przeznaczony do mocowania na tokarkach, stołach obrotowych, frezarkach
- Mocowanie DIN 55029
- Uchwyty BISON PREMIUM o zwiększonej dokładności mocowania są przeznaczone do bardzo dokładnej obróbki - zaprojektowane specjalnie dla wymagających klientów
- Stalowy korpus zapewnia dłuższy okres użytkowania, większą sztywność i odporność uchwytu na zużycie
- Hartowane i szlifowane powierzchnie robocze zapewniają dłuższy okres eksploatacji z zachowaniem dokładności i powtarzalności
- Montowane bezpośrednio na obrabiarkę do końcówki wrzeciona typu CAMLOCK
- Wyważona tarcza spiralna oraz cały uchwyt pozwalają na stosowanie wyższych prędkości obrotowych podczas obróbki bez wystąpienia dużych drgań
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 200 mm |
| St. 1:4 | 5 |
| B | 78 mm |
| B1 | 82,8 mm |
| D | 82,573 mm |
| E | 55 mm |
| F | 104,8 mm |
| Śruby | 6 |
| J | 29 mm |
| L | 45 mm |
| Waga | 19 kg |
Wyposażenie:
- uchwyt tokarski
- szczęki jednolite twarde zewnętrzne
- szczęki jednolite twarde wewnętrzne
- klucz
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | jednolite |
| Ilość szczęk | 3 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 200 mm |
| Korpus | stalowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.