Uchwyt tokarski 100 mm | 3 - szczękowy | mocowanie stożek Morse MS3 - Darmet (DM-376)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Uchwyt tokarski wykonany z żeliwa
- Montowany w urządzeniach z wrzecionem Morse'a 3
- W zestawie 1 komplet szczęk jednolitych zewnętrznych, 1 komplet szczęk jednolitych wewnętrznych oraz klucz do mocowania
- Stosowany przy pracach tokarskich z niewielkimi prędkościami obrotowymi
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K | MK3/MS3 |
| D | 100 mm |
| W | 18 mm |
| L | 160 mm |
| Waga | 3,5 kg |
Dane techniczne
| Rodzaj szczęk | jednolite |
| Ilość szczęk | 3 |
| Typ | samocentrujący |
| Rozmiar | 100 mm |
| Korpus | żeliwny |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.