Tuleja redukcyjna ISO40 / MK5 Morse z płetwą - DARMET (DM-154)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Chwyt stożkowy 7:24 DIN2080 SK40 z wewnętrznym gwintem dociągającym M16.
- Tuleja redukcyjna przeznaczona do narzędzi ze stożkiem Morse'a z płetwą (DIN 228-B).
- Płetwa na końcu chwytu umożliwia łatwe wybijanie narzędzia za pomocą specjalnych wybijaków klinowych.
- Oznaczenie na zewnętrznej części stożka pomaga w szybszym doborze oprzyrządowania.
- Tuleje stosuje się głównie do mocowania wierteł.
- Stożek zewnętrzny i wewnętrzny szlifowany.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (DIN2080) | ISO40 |
| K1 (Morse) | MK5 |
| D | 61 mm |
| D1 | 44,45 mm |
| Gwint | M16 |
| d | 44,399 mm |
| L | 273 mm |
| Waga | 2,3 kg |
Dane techniczne
| Typ i rozmiar oprawki | ISO40 |
| Rozmiar stożka wewnętrznego | MK5 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.