Tuleja redukcyjna ISO40 / ISO30 z gwintem - DARMET (DM-158)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Tuleja redukcyjna przeznaczona do mocowania narzędzi ze stożkiem ISO (DIN2080) w konwencjonalnych obrabiarkach i maszynach z ręczną wymianą narzędzi.
- Narzędzie mocowane za pomocą dodatkowej śruby ściągającej wewnątrz oprawki.
- Stożek zewnętrzny i wewnętrzny szlifowany.
- Oznaczenie na zewnętrznej części stożka pomaga w szybszym doborze oprzyrządowania.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (DIN2080) | SK40 |
| K1 (DIN2080) | SK30 |
| D | 44,45 mm |
| d | 31,75 mm |
| L | 152,4 mm |
| Gwint ściągający oprawkę | M16 |
| Gwint ściągający narzędzie | M12 |
| Waga | 1,2 kg |
Dane techniczne
| Typ i rozmiar oprawki | ISO40 |
| Rozmiar stożka wewnętrznego | ISO30 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.