Tuleja redukcyjna Morse PTPb zmniejszająca MK 6/5 |odmiana twarda - ZM KOLNO (Typ 1761)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Tuleja redukcyjna długa przeznaczona do narzędzi ze stożkiem Morse’a z płetwą.
- Hartowana cała tuleja.
- Szlifowany stożek zewnętrzny i wewnętrzny.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | 6 |
| K1 (Morse) | 5 |
| L | 390 mm |
| A | 180 mm |
| D | 63 mm |
| Kod produktu | 0642 117 612 904 |
Informacje techniczne wg firmy DARMET: chwyt Morse (DIN228)
Dane techniczne
| Typ i rozmiar oprawki | MK6 |
| Rozmiar stożka wewnętrznego | MK5 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.