Tuleja redukcyjna Morse PTPb zmniejszająca MK 5/4 - DARMET (DM-172)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Tuleja redukcyjna przedłużana przeznaczona do narzędzi ze stożkiem Morse’a z płetwą.
- Szlifowany stożek zewnętrzny i wewnętrzny.
- Płetwa na końcu chwytu umożliwia łatwe wybijanie narzędzia za pomocą specjalnych wybijaków.
- Oznaczenie na zewnętrznej części stożka pomaga w szybszym doborze oprzyrządowania.
- Tuleje stosuje się głównie w wiertarkach kolumnowych do mocowania wierteł.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK5 |
| K1 (Morse) | MK4 |
| D | 48 mm |
| d | 31,267 mm |
| L | 300 mm |
| Tolerancja | 0,04 mm |
| Waga | 2,93 kg |
Dane techniczne
| Typ i rozmiar oprawki | MK5 |
| Rozmiar stożka wewnętrznego | MK4 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.