Tuleja redukcyjna Morse PTPb zwiększająca MK 2/3 | odmiana miękka - ZM KOLNO (Typ 1762)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Tuleja redukcyjna długa przeznaczona do narzędzi ze stożkiem Morse’a z płetwą.
- Hartowana tylko płetwa.
- Szlifowany stożek zewnętrzny i wewnętrzny.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | 2 |
| K1 (Morse) | 3 |
| L | 193 mm |
| A | 121 mm |
| D | 36 mm |
| Kod produktu | 0642 117 620 605 |
Informacje techniczne wg firmy DARMET: chwyt Morse (DIN228)
Dane techniczne
| Typ i rozmiar oprawki | MK2 |
| Rozmiar stożka wewnętrznego | MK3 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.