Trzpień do uchwytu wiertarskiego ISO50/B18 - DARMET (DM-188)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapewnij sobie uniwersalność, wszechstronność i przyspiesz z pracami. Uchwyt wiertarski pozwala na wiercenie wielu otworów o różnych rozmiarach przy pomocy jednej oprawki. Wymienne się tylko wiertła. Trzpień wiertarski pozwoli ci na zamocowanie w nim odpowiedniego uchwytu.
Informacje:
- Uchwyt stożkowy wg DIN 2080 SK50 zakończony gwintem wewnętrznym M24 stosuje się w maszynach konwencjonalnych z ręczną wymianą narzędzi.
- Wykorzystywany do mocowania uchwytów wiertarskich ze stożkiem B18 w wiertarkach, tokarkach i innych obrabiarkach.
- Aby wygodnie zamocować narzędzie w oprawce posłużyć może podstawa montażowa (nie wchodzi w skład zestawu).
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (DIN 2080) | SK50 |
| K1 (DIN 238) | B18 |
| D | 69,85 mm |
| d | 17,78 mm |
| L | 195 mm |
| Gwint mocujący | M24 |
| Waga | 2,74 kg |
Dane techniczne
| Rozmiar stożka wiertarskiego lub gwintu | B18 |
| Typ i rozmiar oprawki | ISO50 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.